Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Weinig geziene droge naald ets door Hannes Postma
Voorstelling getiteld 'To play the ball'
Losbladig, beeldmaat 49x59, bladmaat 55x75
Gesigneerd in potlood r.o. 'Hannes Postma' en genummerd '9.'
Gedateerd en getiteld l.o. in potlood '1962'
Le lot se trouve à | Oegstgeest, Les Pays-Bas |
Heure de début | 20-10-2017 à 13:57 |
Heure de fin | 1-11-2017 à 14:57 |