Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1990 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Dimensions | 40 x 40 cm (h x l) |
incl. cadre | 40 x 40 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 10 |
JC 233
Hans Abbing
Ets 6/10
1990
Ingelijst: 40x40 cm
Voor de conditie van het werk, zie foto’s.
Verzending is mogelijk in overleg. Verzending gebeurd op eigen risico.
Voor meer informatie of een vraag kunt altijd een bericht sturen.
VerzendingÉtat | |||
Le lot se trouve à | Breda of Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 26-10-2018 à 14:34 |
Heure de fin | 2-11-2018 à 14:16 |