Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1993 |
Technique | Pastel/Craies |
Dimensions | 74.5 x 70.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Krijttekening van Hans Abbing. Jaar: 1993. Afmetingen blad: H74.5 x b70.5cm. Het werk is links bovenaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Verzenden: we verzenden op dinsdag en donderdag.
Na een studie economie aan de universiteit van Groningen, die hij in 1970 cum laude afsloot, werkte hij aanvankelijk in Groningen, en later enige jaren bij het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk. In 1978 ging hij studeren aan de Gerrit Rietveld Academie in Amsterdam, die hij in 1983 met een diploma verliet. Aanvankelijk maakte hij veel schilderijen en grafiek, maar later is hij zich meer gaan bezighouden met tekeningen, vaak koppen of naakten in kleur, en fotografie, waarin hij veel gebruik maakte van vervormingen.
Ondertussen hield en houdt hij zich ook bezig met economie, speciaal de economie van de kunst. Van 1990-2005 gaf hij les aan de Rotterdamse Erasmus Universiteit, waar hij in 2002 promoveerde. Van september 2005 tot augustus 2008 was Abbing bijzonder hoogleraar in de kunstsociologie aan de Universiteit van Amsterdam, waar hij de Boekman-leerstoel bekleedde.
En bonne condition | |||||||||||
Le lot se trouve à | 's-Gravenzande, Les Pays-Bas |
Heure de début | 24-1-2022 à 14:15 |
Heure de fin | 24-6-2022 à 14:26 |