Pieter Lessing - Grande toile colorée moderne = signée - avec certificat. DERNIÈRE CHANCE !!!!!!!
Sam Middleton - Sérigraphie : Bolivie - 1999
Armando - Giclée sur lin : Gestalt
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Hans Hartung (1904 - 1989)
twee etsen in geel/zwart en donker- en lichtblauw
oplage 120 (geleverde nummers kunnen afwijken van de foto's)
perfecte staat, zonder lijst
formaat druk: 25/17 cm.
formaat papier: 39/35 cm.
jaar: 1989
dit zijn de laatste etsen die Hartung tijdens zijn leven vervaardigde, vlak voor zijn overlijden in 1989
de prijs is de laagst mogelijke en zal bij (eventuele) vervolgaanbiedingen niet verlaagd worden, geen reden derhalve om niet te bieden
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Lelystad, Les Pays-Bas |