Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Hans Ittmann verbleef in 1949 in Parijs, hij werkte toen in het atelier van Ossip Zadkine. Hij maakte kennis met het werk van Dufy en maakte in zijn trant een aantal Parijse stadsgezichten, dit is er een van. 27,5 x 37, 5 cm. Gouache/aquarel op papier, niet ingelijst.
Heure de début | 12-6-2014 à 13:29 |
Heure de fin | 19-6-2014 à 13:29 |