Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Aangeboden een sfeervolle aquarel van de bekende Utrechtse kunstenaar Hans van Dokkum (1908-1995). Het werk, ingelijst achter glas, meet 64 bij 52 cm (zichtbare deel aquarel 48x36 cm) en is r.o. gesigneerd. Het is in goede conditie.
Het werk kan verstuurd worden voor risico van de koper (€10)
Heure de début | 1-1-2015 à 13:22 |
Heure de fin | 8-1-2015 à 13:22 |