Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
fantasievogel van Hans van Dokkum
gesigneerd in potlood, druk van de etser,
maat afbeelding 210 x 280 mm.
klein vlekje, zit meer dan een centimeter verwijderd van de afbeelding
papier is bovenin iets gekreukt (zit ver van de afbeelding vandaan)
verzendkosten 7,50, zonder kosten in Utrecht af te halen
Heure de début | 25-9-2013 à 21:41 |
Heure de fin | 6-10-2013 à 21:46 |