Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Lithographie |
Sujet | Nature morte |
Dimensions | 40 x 55 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | eigen druk |
Lot van twee werken van Hans van Dokkum. De eerste is met potlood gesigneerd en de tweede niet.
U kunt het werk vooraf beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem.
Wij kunnen het werk ook voor u opslaan om het op een later tijdstip af te halen.
Tevens kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Le lot se trouve à | Gorinchem, Les Pays-Bas |
Heure de début | 18-5-2021 à 10:01 |
Heure de fin | 1-6-2021 à 21:15 |