Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Vader en Kinderen
Ets uit 1976 (Palmpasen...?) van de hand van Hans van Draanen (Bergen NH). In het voorjaar verschijnt een boek over leven en werk van deze veelzijdige en eigenzinnige kunstenaar. Van Draanen overleed in 1987.
Beeddformaat: 11 x 15 cm Techniek: ets Gesigneerd: met potlood, eigen druk 1976 In wissellijstje achter glas: 18 x 24 cm Conditie: zeer goed
Heure de début | 13-1-2016 à 19:24 |
Heure de fin | 18-1-2016 à 19:24 |