Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
JH WEISSENBRUCH
KOEIEN BIJ DE HOEVE
LITHO geplakt op karton IN DE MAAT 24,5 X 38 CM
GESIGNEERD ONDER JH WEISSENBRUCH zie foto
ZONDER LIJST
REDELIJK TOT GOEDE STAAT, kleine vlekjes
Heure de début | 19-3-2015 à 18:39 |
Heure de fin | 29-3-2015 à 19:39 |