Richard Artschwager - sérigraphie Visage
Wilhelm Schlote - Giclée couleur NICE est NICE Signé à la main
Wilhelm Schlote - Giclée couleur IN LOVE Signé à la main
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Zeefdruk van Jan Hendrix uit 1977.. Nummer: 12/12. Titel: Weatherbook. Afmetingen incl lijst: H60,5 x B50,5 cm. Afmetingen voorstelling: H33 x b29,5 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Conditie: in goede staat.
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 7-9-2017 à 11:55 |
Heure de fin | 14-9-2017 à 20:55 |