Herman van Swanevelt - Trois gravures présentant des défauts mineurs
Pieter Lessing - Grande toile colorée moderne = signée - avec certificat.
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Mooie zeefdruk op dik papier van Jan Hendrix. Met potlood gesigneerd en gedateerd (‘83) rechtsonder en een door mij niet te ontcijferen annotatie in potlood linksonder, plus tekst in de druk (“3 that yielded with an ebb, with a soft crash?”). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in goede conditie. Blad is uniform licht vergeeld, naar mijn mening niet storend.
Afmetingen: 80cm x 59cm (blad), 67cm x 37cm (beeld)
Werk moet bij aankoop het liefst worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan eventueel ook goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro).
Jan Hendrix (Maasbree 1949)
Nederlands beeldend kunstenaar, voor het grootste gedeelte in Nederland geschoold (Ateliers ’63 Haarlem, Jan van Eyck Academie Maastricht). Sinds 1978 woont en werkt hij in Mexico. Hendrix exposeert wereldwijd en zijn werk is vertegenwoordigd in internationale musea. Hij geniet vooral bekendheid in (Latijns-)Amerika, en in Mexico in het bijzonder, als beeldend kunstenaar (graficus, architectuur en installaties). Op Mexicaanse veilingen brengt zijn werk een veelvoud op vergeleken met bijvoorbeeld Nederland.
Heure de début | 11-10-2016 à 11:17 |
Heure de fin | 23-10-2016 à 20:17 |