Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1979 |
Dimensions | 61 x 45 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Zeer mooie compositie van Jan Hendrix. Zeefdruk op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘79) en getiteld, een Artist’ Proof exemplaar. In mint conditie.
Afmetingen: 61cm x 45cm (blad), 46cm x 40cm (beeld)
Jan Hendrix (Maasbree 1949)
Nederlands beeldend kunstenaar, voor het grootste gedeelte in Nederland geschoold (Ateliers ’63 Haarlem, Jan van Eyck Academie Maastricht). Sinds 1978 woont en werkt hij in Mexico. Hendrix exposeert wereldwijd en zijn werk is vertegenwoordigd in internationale musea. Hij geniet vooral bekendheid in (Latijns-)Amerika, en in Mexico in het bijzonder, als beeldend kunstenaar (graficus, architectuur en installaties). Op Mexicaanse veilingen brengt zijn werk een veelvoud op vergeleken met bijvoorbeeld Nederland.
État | État neuf | ||
Heure de début | 14-6-2019 à 14:12 |
Heure de fin | 24-6-2019 à 19:04 |