Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Karakteristieke ets door Jan Mensinga
Voorstelling van een bacchanaal
Ets onder passepartout, beeldmaat 22x25, p.p.-maat 38x40
Gesigneerd l.o. 'J.R.Mensinga', annotatie r.o. 'eigen druk 3/12'
Heure de début | 23-12-2015 à 21:14 |
Heure de fin | 30-12-2015 à 22:14 |