Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Technique | Bronze |
Dimensions | 42 x 25 x 15 cm (h x l x p) |
Signé | Signé à la main |
Ter gelegenheid van zijn jubileum 70 jaar als kunstenaar.
Beperkte oplage. Inclusief zware granieten sokkel.
Unieke, groene uitvoering.
Zeer goede staat, altijd binnen gestaan.
Totale hoogte ca 42 cm. Sokkel maten: 15 x 15 x 8 cm.
Galerie prijs normaal 2500,00 EURO.
Herkomst: Collectie Streefoord Eemnes.
État | État neuf | ||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Eemnes, Les Pays-Bas | ||
Le lot se trouve à | EEMNES, Les Pays-Bas |
Heure de début | 12-1-2021 à 13:15 |
Heure de fin | 1-2-2021 à 19:32 |