Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Sujet | Paysage urbain |
Dimensions | 48 x 64 cm (h x l) |
incl. cadre | 76 x 88 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Jan
Sirks was een Nederlands graficus, die zich toelegde op het
schilderen, aquarelleren, tekenen en etsen van de havens van
Rotterdam, dieren, stadsgezichten en landschappen in een romantisch
realistische stijl.
Sirks
was medeoprichter van de Rotterdamse kunstenaarsgroep "De
Branding".
Ondanks
het feit dat Sirks autodidact was, was hij een van de weinige
Rotterdammers die in de kunstwereld een relatief goed bestaan en
erkenning heeft gehad.
Lijst is goed heeft wat kleine plekjes. | |||
Le lot se trouve à | Alkmaar, Les Pays-Bas |
Heure de début | 5-12-2020 à 21:29 |
Heure de fin | 20-12-2020 à 16:40 |