Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Karakteristieke ets door Jan Sirks
Voorstelling van een visser in een roeiboot op het water in de polder
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 13x22, p.p.maat 33x50
Gesigneerd in potlood r.o. 'Jan Sirks'
Le lot se trouve à | Oegstgeest, Les Pays-Bas |
Heure de début | 28-3-2017 à 10:16 |
Heure de fin | 5-4-2017 à 15:16 |