Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Kleurenlitho van Jan Sluijters, gesigneerd in de plaat. Ingelijst onder glas in een eikenhouten lijst. De fraaie lijst heeft een naar binnen vallende rand; tussen de buitenzijde van de lijst en de glasplaat is de afstand ruim 2 cm.
Johannes Carolus Bernardus (Jan) Sluijters 1881 - 1957) was een Nederlandse kunstschilder, hij ontwierp ook affiches en was boekbandontwerper.
Techniek: Lithografie (kleuren)
Jaartal: 1934
Oplage: onbekend
Afmetingen: beeldmaat: 38 x 29 cm, met lijst 50 x 42 cm
Gesigneerd: rechtsonder in de druk
Conditie: In goede staat
Heure de début | 15-10-2014 à 16:16 |
Heure de fin | 22-10-2014 à 16:16 |