Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Guðmundur Erro - Lithographie 1997 (Erker-Presse/St.Gallen) - Auflage 90 - e/a
Type d'œuvre d'art | Estampes et éditions |
Période | 2000 à aujourd'hui |
Technique | Varia |
Dimensions | 18 x 24 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Prachtig item van Jan Snoeck, afm. 24x18 cm. Kan neergezet worden of aan wand opgehangen worden.
Deze schaal is gemaakt bij Plateelbakkerij Schoonhoven, met inscriptie: Le corps itnology en inscriptie signatuur : Snoeck
Inclusief originele verpakking
Het item is in onberispelijke staat
Typerend voor zijn werk is het gebruik van primaire kleuren en zeer heldere vormen. Wie één beeld van Snoeck heeft gezien, zal volgend werk onmiddellijk herkennen. Soms ontbreken ledematen geheel. Neus en lippen zijn vaak overgeproportioneerd aanwezig. De wakkere, parmantige figuren ontplooien altijd een activiteit. Ze lopen, staan, liggen of zitten, waarbij een bed of stoel centraal staan. Ze versmelten met deze voorwerpen, in volume of door op het beeld aangebrachte lijnen.
Is het niet om de vorm, dan is het om de sfeer, die door Snoeck als het belangrijkste element van zijn beelden wordt gezien. De sfeer rond Snoeks sculpturen is helder en vrolijk. Ze kenmerken zich door een kinderlijke onbevangenheid, zorgeloosheid en speelse lichtheid. Zijn figuren zinderen van energie, zonder zwaarwichtig of tragisch te zijn.
État | |||
État | État neuf | ||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Obbicht, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
| ||
Garantie | |||
Garantie | En mettant le lot en vente, j'accepte les conditions de garantie telles qu'elles s'appliquent sur Artpeers en ce qui concerne l'exactitude de la description du lot mis aux enchères |
Le vendeur assume l'entière responsabilité de ce lot. Artpeers ne fait que fournir la plate-forme pour cette transaction, à finaliser directement avec le vendeur. Plus d'informations.
Retrait sur place | Oui, c'est possible |
Le lot se trouve à | Obbicht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 22-2-2019 à 7:50 |
Heure de fin | 1-3-2019 à 22:58 |