Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1971 |
Technique | Pinceau (Encre) |
Dimensions | 65 x 50 cm (h x l) |
incl. cadre | 68 x 53 cm (h x l) |
Signé | Non signé |
Soort Lijst: Houten lijst met glasplaat
Herkomst: BKR Groningen (Het kunstwerk is afgevoerd uit de rijkscollectie in 2018)
Opmerkingen: Lijst heeft lichte gebruikssporen en mogelijk handmatige nummering op buitenzijde. Zie foto's voor eventuele relevante details, zie conditie voor specificaties van eventuele schade.
In verband met de kwetsbaarheid van het (glas)werk en risico van breuk dient het werk bij voorkeur afgehaald te worden in ons magazijn te Eersel.
Verzending is mogelijk, echter hanteren we afwijkende tarieven in het geval van verzending wegens het formaat:
Nederland: €20,-
Belgie: €34,-
Rest EU: €42,-
(VK362809)
État | Raisonnable |
Het werk heeft enkele bruine vlekken van vloeistof aan de rechterzijde - Het papier aan de bovenzijde is ingeslagen "Duifje RBM no 606" - verticaal omgedraaid t.o.v. afbeelding | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Eersel, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Eersel, Les Pays-Bas |
Heure de début | 2-9-2019 à 15:37 |
Heure de fin | 8-10-2019 à 16:36 |