Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Gemengde techniek door Jan van Heel
Voorstelling van een straatbeeld in Soria in Spanje
Losbladig, beeldmaat 50x33
Gesigneerd, getiteld en gedateerd r.o. 'JanvHeel' 'Soria' en '71'
Tevens gesigneerd op achterzijde
N.B.: blad is 4 cm aan onderzijde ooit dubbelgevouwen, restaurabel
Le lot se trouve à | Oegstgeest, Les Pays-Bas |
Heure de début | 11-7-2017 à 16:49 |
Heure de fin | 22-7-2017 à 11:49 |