Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1958 |
Technique | Aquarelle |
Dimensions | 25 x 32 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Karakteristieke reisschets van Jan van Heel uit 1958. Gemengde techniek op papier, met pen gesigneerd, getiteld ("Le Roussilles") en gedateerd ('58). In zeer goede conditie; blad heeft ingelijst gezeten want er zitten taperesten aan de achterkant bovenaan. Opnieuw ingelijst met is het werk uitstekend.
Afmetingen: 32cm x 25cm (volledige blad = beeld)
Werk moet bij aankoop het liefst worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan eventueel ook goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper.
Heure de début | 11-2-2019 à 0:02 |
Heure de fin | 25-2-2019 à 19:20 |