Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1981 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 84 x 60 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 50 |
Karakteristiek werk van Jeroen Henneman. Litho op Rives papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’81) en genummerd (9/50). In goede conditie; blad heeft ingelijst gezeten en er is een lichte verkleuring in de marge van een vorig passe-partout. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed want het beeld en de directe marge eromheen zijn in zeer goede conditie.
Afmetingen: 84cm x 60cm (blad), 75cm x 53cm (beeld)
État | Bon | ||||||||
Blad heeft ingelijst gezeten en er is een lichte verkleuring in de marge van een vorig passe-partout. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed want het beeld en de directe marge eromheen zijn in zeer goede conditie. | |||||||||
Heure de début | 21-2-2021 à 16:55 |
Heure de fin | 7-3-2021 à 12:41 |