Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Lithographie |
Sujet | Religieux |
Dimensions | 76 x 56 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 65/275 |
Fraaie kleurenlitho van oorspronkelijk Franse kunstenaar die het grootste deel van zijn leven in Amerika werkzaam en woonachtig was.
Blad is in goede conditie en niet gelijst.
Afmeting blad 76x56 cm. Oplage 275. Nummer 65.
Afmeting afbeelding 68 x 55 cm.
Werk is in goede staat, nooit gelijst geweest. | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Uden, Les Pays-Bas | ||
Le lot se trouve à | Uden, Les Pays-Bas |
Heure de début | 26-4-2019 à 19:07 |
Heure de fin | 29-11-2020 à 20:52 |