Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
J.H. Moesman, litho uit 1984.
titel: windkracht acht.
gesigneerd: J.H. Moesman '84, nummer 14
beeldformaat 23.7 x 18.3 cm.
bladformaat 40 x 29.3 cm.
de liho is niet ingelijst en is in goede conditie.
kosten verzending in NL € 10.00
Heure de début | 16-1-2016 à 12:54 |
Heure de fin | 23-1-2016 à 12:54 |