Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1971 |
Technique | Lithographie |
Sujet | Nu |
Dimensions | 65.5 x 50.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 189/190 |
Litho van Joop Moesman. Jaar: 1971. Nummer: 180/190. Afmetingen blad: H65.5 x b50.5 cm. Afmetingen voorstelling: H45 x b40 cm. Het werk is rechtsonderin , met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.
De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat. Het werk is in goede staat. Er zit een vouw boven het wer(zie laatste foto). Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout.
Het werk is in goede staat. Er zit een vouw boven het werk(zie laatste foto). Goed ingelijst valt dit in de lijst/onder de passepartout. | |||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 8-7-2018 à 19:52 |
Heure de fin | 15-7-2018 à 21:40 |