Dimensions | 80 x 100 cm (h x l) |
incl. cadre | 90 x 110 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
geboren 23 december 1913 Bolsward
De kuntschilder Jos van Dijk heeft voornamelijk in de omgeving van Amsterdam. Leerling van H.A. van der Wal, leerling van de Rijksnormaalschool v. Tekenonderwijzers en van de Rijksakademie te Amsterdam. Hij schildert, aquarelleert en tekent (ook pen), figuren, portretten en landschappen.
Info: Lexicon Pieter A. Scheen
État | Bon |
Groot formaat olieverf op doek schilderij. Verkeert in goede conditie. De ornamentale sierlijst is ook in goede staat. | |
Heure de début | 8-11-2020 à 9:37 |
Heure de fin | 13-12-2020 à 19:56 |