Porzellanfabrik W. Goebel - Enfants de fleurs de savoir
Lawrence Weiner - Sérigraphie/émail, Les étoiles ne restent pas immobiles dans le ciel
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
afmetingen 21,5 x 21,5 cm
Homage to the square
Niet gesigneerd
Perfecte staat
1977
Josef Albers wordt door velen als de inspirator van de Minimal art gezien. Deze originele zeefdruk uit 1977 laat het vierkant in meerdere kleuren rood zien. Het vierkant is de vorm die Albers zijn gehele leven is trouw gebleven.Voor Sol LeWitt and Donald Judd is Albers altijd hun grote voorbeeld gebleven. Prachtige velle kleuren.
Ophalen of verzenden
Heure de début | 27-9-2013 à 8:05 |
Heure de fin | 4-10-2013 à 8:10 |