JOS VAN DE WALL PERNÉ 1877 - 1941
ZONNEBLOEMEN
OLIEVERF OP BOARD PANEEL IN DE MAAT 60 X 68 CM
GESIGNEERD RECHTS ONDER VOLUIT
JAREN 30 LIJST IN DE MAAT 65 X 74 CM
LIJST HEEFT ENKELE RANDSCHADES
OPHALEN KAN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM op AFSPRAAK
ZIE VOOR VERDERE INFORMATIE OP ONZE WEBSITE
VERZENDEN AANGETEKEND
BLOEMEN
Le lot se trouve à | Zaandam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 26-3-2017 à 21:20 |
Heure de fin | 9-12-2017 à 19:07 |