Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Titel: Z.T. Vrouw
Jaartal: 1998
Afmetingen lijst: 160 cm x 110 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Gemengde techniek, o.a. olieverf op papier
Ingelijst: Ja, in houten baklijst
Conditie:In zeer goede staat. Veel spiegeling zichtbaar op enkele van de foto's, voornamelijk in de jurk, deze is in het echt egaal zwart.
Herkomst: Galerie Oele, Amsterdam.
Bij foto´s van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn.
Let op: Dit item wordt geveild door Kunstveiling.nl in opdracht van de inbrenger. Voor items aangeboden door Kunstveiling.nl zelf gelden de volgende speciale voorwaarden:
Toeslag van 10 euro per gewonnen item:
Op deze werken zit een toeslag voor de koper van 10 euro per gewonnen item. Deze toeslag geldt voor items die door de Veilingmeester in opdracht worden aangeboden. (Zie www.kunstveiling.nl/toeslag).
Passe-partout/Lijsten:Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas kapot is, zal dit wel vermeld worden. Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden. Alleen als een werk niet uit het passe-partout te halen is, zal dit vermeld worden.
Afhandeling:
Wanneer u de hoogste bieder bent ontvangt u na afloop van de veiling van ons een factuur voor de aangekochte werken. Hierin vindt u de details m.b.t. de betaling. Werken kunnen worden afgehaald tijdens kantooruren in Amsterdam bij Kunstveiling.nl. U betaalt bij afhalen geen extra kosten.
Bezichtigen:
Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks dat u een aankoopgarantie heeft, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. Bezichtigen kan in Amsterdam, tijdens kantooruren, tenzij anders staat aangegeven.
Vragen:
Wij streven er naar zo veel mogelijk informatie te geven in de veilingomschrijving. Heeft u echter nog vragen, gebruik dan de “Stel de verkoper een vraag” link om contact met ons op te nemen. Kijkt u verder bij onze andere items door op de button “Alle items van deze verkoper” te klikken.
Heure de début | 19-1-2017 à 10:30 |
Heure de fin | 29-1-2017 à 10:50 |