Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1986 |
Dimensions | 21 x 26 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 50 |
*5x kleurenlitho in een map uit 1986 van de bekende
Haagse kunstenaar Jurjen de Haan met een oplage van 50 stuks.
*Alle 5 gesigneerd, genummerd en gedateerd in potlood met: de Haan '86 7/50
*Beeld/papiermaat 21 x 26 cm
*Werken zijn in uitstekende conditie. Map niet helemaal meer als nieuw.
*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt
Le lot se trouve à | Utrecht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 26-8-2019 à 17:37 |
Heure de fin | 11-9-2019 à 11:13 |