Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1985 |
Technique | Aquarelle |
Dimensions | 45 x 32.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Dit is een unieke aquarel/gemengde techniek van Jurjen De Haan.
Gesigneerd: 'de Haan 85'
Totale afmeting: 45x32.5cm
In zeer goede conditie.
Heeft enkel een passepartout en lijst nodig.
Verzekerde verzending B: 15€ NL:20€
Le lot se trouve à | Wolvertem, Belgique |
Heure de début | 14-12-2019 à 13:38 |
Heure de fin | 27-12-2019 à 19:04 |