Prachtig bij atelieropruiming herondekt origineel schilderij van de aan cobra verwante kunstenaar jurjen de haan. Gemengde techniek ingelijstachter acrylplaat afmetingen 203x150 cm handgesigneerd met potlood uit 1989 (het schilderij kan in overleg eventueel worden gebracht)
Heure de début | 10-5-2015 à 19:13 |
Heure de fin | 17-5-2015 à 19:13 |