Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1977 |
Dimensions | 50 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Fraaie kleuren zeefdruk van Karel Appel uit 1977. Titel: De tovenaar.
Afmeting blad 50 x 50 cm, in perfecte staat, nooit ingelijst geweest. Handgesigneerd EA exemplaar, zowel gesigneerd door Karel Appel als door meesterdrukker Henk vd Vet. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Het werk moet plat verzonden worden i.v.m. de dikte van het papier. Hierdoor zijn de verzendkosten iets hoger.
Bijzonder om te weten is dat deze zeefdruk afkomstig is uit de privé collectie van Henk van der Vet (Met Karel Appel maakte Henk van der Vet in 1977 onder andere het album Seven Summer Days, waarin zijn fotografieken door Appel zijn ingeschilderd).
In zeer goede staat | |||||||||||
Heure de début | 25-5-2021 à 10:31 |
Heure de fin | 31-5-2021 à 22:28 |