Type d'œuvre d'art | Livres d'art |
Année | 1964 |
Technique | Livre illustré d'estampes originales |
Dimensions | 37 x 27 cm (h x l) |
Signé | Non signé |
Album met litho's door Franse kunstenaars en tekst door L.P. Fargue, het is een ode aan Parijs.
Met 2 kleurenlitho's door Kees van Dongen, “Couleurs de Paris” staat op de omslag en pagina groot “Place de Vendome” zit los in het boek.
Gedrukt door Mourlot-frères, Paris.
Gelimiteerde editie van 217 exemplaren. Dit is exemplaar no. 82.
Afgebeeld in Juffermans 'Kees van Dongen - Het Complete Grafische Werk' Nr. JB 22
De kunstenaar die hebben bijgedragen aan dit boek zijn:
Andre Dunoyer de Segonzac. (handtekening bij portret van de schrijver)
Jean Carzou.
Jean Commère. (handtekening bij oplage nummer)
Tsuguharu Foujita.
Édouard Goerg.
Jean Jansem. (handtekening bij oplage nummer)
Isis Kischka.
Michel Kikoine.
Édouard Georges Mac-Avoy.
Maurice Savin.
Théophile Steinlen. (handtekening bij oplage nummer)
Jacques Van Den Bussche.
Kees van Dongen.
Maurice Verdier.
État | Bon | ||||
De meeste kunstwerken zijn dubbelzijdig en allemaal in goede staat, frisse kleuren nooit ingelijst geweest. De cassette heeft licht gebruikssporen aan de buitenzijde. | |||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Assen, Les Pays-Bas | ||||
Le lot se trouve à | Assen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 24-4-2021 à 16:50 |
Heure de fin | 2-5-2021 à 19:46 |