Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 63 x 46 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 20 |
Kurt Löb Berlijn (1926- 2015)
Litho op papier
Gesigneerd
Kleine oplage 5/20
Niet ingelijst
In onberispelijke staat!
De Kurt Löb werd geboren in Berlijn en vluchtte in 1939 met zijn familie naar Amsterdam. Hij volgde daar onder meer een opleiding aan de Rijksacademie voor Beeldende Kunsten. Behalve kunstenaar was hij ook illustrator van een groot aantal boeken, zoals Tijl Uilenspiegel en een reeks nieuwjaarsgeschenken van de Zetcentrale Meppel.Kenmerkend voor Löb zijn zijn levendige krijttekeningen in Daumier-achtige stijl.
Wordt zorgvuldig verzonden in ruime koker.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Wanroij, Les Pays-Bas | ||
Le lot se trouve à | Wanroij, Les Pays-Bas |
Heure de début | 4-6-2018 à 10:52 |
Heure de fin | 10-6-2018 à 21:47 |