Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Een afbeelding van een duidelijke voorstelling zonder dat duidelijk is waar het over gaat. De kunstenaar maakte veel illustraties en waarschijnlijk is het werk hier te plaatsen. Het is een kleurenlitho, afmeting 21x22, oplage 68/150 en jaartal 1978. Het werk is door de kunstenaar gesigneerd.
Het werk kan voor € 10 goed verpakt worden verzonden, deze kosten komen voor rekening van de koper.
Na afspraak is het werk ook af te halen.
Heure de début | 18-8-2013 à 12:28 |
Heure de fin | 1-9-2013 à 12:28 |