Karl Ludwig Mordstein - Nature morte
David Leviathan - Homme dans une pose expressive - lithographie A.P. avec dédicace personnelle
Richard Anuszkiewicz - Suite d'hiver (bleu clair avec argent)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Litho van Kurt Löb uit 1978. Titel: de schilder en zijn model. Dit betreft een zelfportret. Afmetingen blad: 50 x 35 cm. Afmeting voorstelling: H26,5 x b24 cm.
Nummer: 65/75. Het werk is rechtsonder gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Dit werk wordt voor de laatste keer aangeboden op Kunstveiling!
Conditie: in goede staat.