Armando - Kleurengiclee PUIS signé à la main
Joel Sternfeld - Affiche du Musée de la Photographie FOAM d'Amsterdam 2012
Helge Leiberg - Lithographie originale en couleurs signée et numérotée de 1997
Sebastiao Rodrigues - Galerie AbrahamArt Eindhoven - grande technique mixte "Preludio do Amanhecer"
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Litho van Kurt Lob uit 2004. Nr: 18/30. Afmetingen blad h23,5 x b16 cm. Afmetingen voorstelling: h19 x b13,5. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat.
Het Item kan, op risico van de koper, in een envelop, tussen karton, worden verzonden. Kosten Nederland: 5,50. Kosten België: 9,50.
ZZZW
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 7-4-2018 à 15:05 |
Heure de fin | 14-4-2018 à 22:05 |