Chick Corea - Affiche de la tournée FOREVER - signée par Corea/Clarke/White
George Ebrin Adingra - Visage abstrait africain avec têtes d'oiseaux
Frans Hogenberg - Carte de gravure sur cuivre d'Utrecht
Steuben - Amour (embrassement d'amour)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1978 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 50 x 35 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 66/75 |
Litho van Kurt Löb uit 1978. Titel: de schilder en zijn model. Dit betreft een zelfportret. Afmetingen blad: 50 x 35 cm. Afmeting voorstelling: H26,5 x b24 cm.
Nummer: 66/75. Het werk is rechtsonder gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar.
Het werk wordt veilig verzonden, ophalen kan altijd.
Le lot se trouve à | Raamsdonksveer, Les Pays-Bas |
Heure de début | 29-5-2019 à 17:01 |
Heure de fin | 1-6-2019 à 21:11 |