Elva Polyakova - Journées d'Amsterdam
Elva Polyakova - Canaux d'Amsterdam
Elva Polyakova - Fille dans une lumière abstraite - 2 x peintures
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Toegeschreven aan LEO GESTEL
ART DECO MAN met HOED
tekening krijt pastel in de maat 38 x 48 cm
gesigneerd midden onder leo gestel
herkomst ; uit deel van inboedel van HJ v Piggelen, zwager en leerling L Gestel die ik had gekocht
zonder lijst / achterzijde andere tekening
staat ; er zit een vouw in boven in de tekening, 2 hoeken zijn beschadigd
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND PAKKET NEDERLAND
we laten de expertise over de staat en echtheid over aan u bieders en starten daarom op 1 euro zonder een reserve prijs
Heure de début | 10-6-2014 à 20:47 |
Heure de fin | 21-6-2014 à 20:47 |