Dimensions | 1.49 x 1.49 cm (h x l) |
incl. cadre | 1.67 x 1.67 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Mooi groot en kleurrijk werk van Machiel Hopman. Abstracte compositie in rood en paars. Techniek: Olieverf op doek. Ingelijst met een mooie passende lijst. Afmetingen incl. lijst: h1.67 x b1.67 cm. Afmetingen werk: h1.49 x b1.49 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
I.v. m. de grootte en kwetsbaarheid van het werk, kan het worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het kan ook bezorgd worden met een kleine betrouwbare koerier
Het werk kan worden afgehaald of bezorgd. Kosten voor bezorgen door een koerier zijn 87,50 euro binnen Nederland. Vlaanderen: 150 euro.
Heure de début | 18-2-2019 à 17:11 |
Heure de fin | 4-3-2019 à 22:40 |