Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Marinus Johannes Drulman
(Amsterdam 1912 - Rotterdam 1977)
Bedrijvigheid in de Rotterdamse haven
Aquarel; 89 x 59 cm
Gesigneerd r.o.
Verso geannoteerd "februari 1940".
Schitterend geanimeerd havengezicht, met verscheidene vrachtschepen en grote kranen die tot aan de horizon reiken. Deze fraaie aquarel komt in de originele zilverkleurige lijst; 99 x 66 cm
Heure de début | 14-1-2016 à 14:01 |
Heure de fin | 22-1-2016 à 14:01 |