Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Marinus Johannes Drulman, (de Jongere) (1912-1978)
Aanzicht Rotterdamse haven
Tekening / aquarel, gesigneerd rechtsonder
Afmetingen : 70cm x 50cm
Status : Goed.
Is ingelijst, achter glad. Kan zo aan de muur.
Over hemzelf:
Marinus Drulman is geboren te Amsterdam maar woonde en werkte in Rotterdam. Bekend door zijn havengezichten die over de gehele wereld zijn verkocht o.a. door de Griekse scheepsmagnaat Onassis die ooit 28 doeken bestelde. Ook de Amerikaanse president Lyndon B.Johnson bezocht hem in de 60er jaren in zijn atelier en kocht 5 werken. Buiten havens schilderde en aquarelleerde hij ook graag molens (polderlandschappen) en vlieten. Er zijn meer bekende en gewaardeerde schilders van de Rotterdamse haven, maar Drulman neemt tussen hen een aparte plaats in.
Heure de début | 22-9-2015 à 19:14 |
Heure de fin | 3-10-2015 à 19:14 |