Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Fraaie kleurlitho door Martin Engelman.
Voorstelling bekend onder de titel 'Rendez-vous Au Jardin Zoologique'
Losbladig, beeldmaat 67x46, bladmaat 76x54
Afkomstig uit de Serie Prent 190
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Martin Engelman '73'
Genummerd l.o. '112/190'
Heure de début | 6-10-2015 à 20:44 |
Heure de fin | 14-10-2015 à 20:44 |