Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Grote ets door Martin van Waning, de schilder van Schiermonnikoog.
Voorstelling van het duin aan de Holle Weg op dat eiland.
Ets onder passepartout, beeldmaat 27x37, p.p.-maat 49x57
Gesigneerd in potlood r.o. 'Martin van Waning', getiteld l.o. 'Holle Weg'
Tevens gesigneerd l.o. in de plaat 'Waning van Martin'
Heure de début | 18-11-2015 à 21:29 |
Heure de fin | 30-11-2015 à 11:29 |