Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1990 |
Technique | Portfolio |
Dimensions | 41.5 x 31.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | LXII/LXII |
Portfolio met zes zeefdrukken, uitgegeven in 1990 t.g.v. het 25-jarig bestaan van het museum en beeldentuin van Nic Jonk.
Zowel het schutblad als iedere afzonderlijke zeefdruk zijn gesigneerd, genummerd en gedateerd
LET OP: Dit item wordt geveild door Kunstveiling in opdracht van de inbrenger. Voor items aangeboden door de Veilingmeester of Veilingmeester_Collecties zelf, gelden de volgende speciale voorwaarden.
BTW: Alle genoemde bedragen en het bedrag dat u biedt zijn inclusief BTW. Voor zakelijke kopers is de BTW eventueel aftrekbaar over de gehele factuur (eindprijs, commissie en verzend-/bezorgkosten).
Passe-partout/lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas kapot is, zal dit wel vermeld worden. Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden. Alleen als een werk niet uit het passe-partout te halen is, zal dit vermeld worden.
Afhandeling: Wanneer u de hoogste bieder bent, ontvangt u na afloop van de veiling per e-mail van ons een factuur voor de aangekochte werken. Hierin vindt u de details m.b.t. de betaling. Werken kunnen op dinsdag t/m vrijdag tussen 11.00 - 17.15 uur worden afgehaald op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam-Zuidoost. Als u uw aankoop afhaalt, betaalt u geen extra kosten.
Bezichtigen: Het is ook mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks de aankoopgarantie van Kunstveiling waar uw werk onder valt, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. Bezichtigen kan op de vestiging van Kunstveiling in Amsterdam-Zuidoost op dinsdag t/m vrijdag tussen 11.00 - 17.15 uur.
Vragen: Wij streven ernaar zo veel mogelijk informatie te geven in de veilingomschrijving. Heeft u echter nog vragen, gebruik dan de button ‘Vraag de verkoper’ om contact met ons op te nemen. Andere items die wij aanbieden, kunt u bekijken door op de naam van de verkoper te klikken.
Over het algemeen in zeer goede staat. Het omslag heeft meerdere vlekjes/veegjes en minimale gebruikssporen. Het schutblad heeft enkele verkleuringen, mede ontstaan door de flappen van het omslag. De zeefdrukken zijn in zeer goede staat, doch met een lichte foxing hier en daar langs de uiterste rand van een blad, maar dit is zo goed als te verwaarlozen. | |||
Heure de début | 2-3-2020 à 16:33 |
Heure de fin | 15-3-2020 à 22:32 |