Spectaculair stilleven van Otto van Rees !
Olie op doek
56 x 68 cm
Gesigneerd midden onder
Te dateren jaren ' 40 - ' 50 .
Herkomst ' Dienst voor 's-Rijks verspreide kunstvoorwerpen'
Prive-collectie Amsterdam
In goede staat ; het werk zal zeker gebaat zijn bij een schoonmaak .
Heure de début | 14-2-2016 à 15:31 |
Heure de fin | 21-2-2016 à 17:31 |