Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1982 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 50 x 60 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | HC IX/XXX |
Kleurenlitho van Paul Citroen uit 1982. Nummer H.C VIII/XXX. Afmetingen blad: H50 x b60 cm. Afmetingen Voorstelling H27.5 x b36.5 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Herkomst: collectie ABN AMRO. Conditie: in goede staat
In goede staat | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Hoek van holland, Les Pays-Bas | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 1-6-2018 à 12:26 |
Heure de fin | 15-6-2018 à 21:15 |