Moricz Goth - "Bêtes de trait" - Charbon à bord
Carl-Harry Stalhane - pour Rorstrand : bol en grès
Daum Nancy - Magnifique vase bleu-vert
Volker Ritters - Trois sérigraphies signées à la main : Alchimiste, Vue, Paysage
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1976 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 65 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 20/100 |
Litho van Paul Citroen uit 1976,
portret van kunstenaar en schrijver Jan Cremer. Gedrukt op zwaar
geschept papier. Rechtsonder gesigneerd en genummerd 20/100 exemplaren
in potlood. Linksonder gesigneerd en gedateerd 12 oktober 1976 in de
druk. Rechtsonder gesigneerd in de druk door het model. Dit was één van
12 lithografien in 1976 samengebracht in een map portretten t.g.v de
tachtigste verjaardag van de kunstenaar. Het blad verkeert in perfecte
staat! Het is nooit ingelijst geweest.
Verzending tussen twee platen, 9 euro aangetekend 10,65
Le lot se trouve à | Voorthuizen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 9-1-2019 à 14:24 |
Heure de fin | 23-1-2019 à 20:20 |